Twilight saga szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alice Cullen kiképzése

3 posters

Go down

Alice Cullen kiképzése Empty Alice Cullen kiképzése

Témanyitás  Admin Csüt. Okt. 01, 2009 8:00 pm

Épp egyedül vagy a házba, és készülsz az iskolába. Jasper elment a többiekkel vadászni. Te nem mentél velük, mert most nem vagy éhes és feleslegesnek tartottad volna az utat. Épp a suliba készülsz menni. Ott találkozol majd Bella-val. Igyekszel befelé.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2009. Sep. 25.

https://twilightsagafrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Alice Cullen kiképzése Empty Alice Cullen kiképzése

Témanyitás  Alice Cullen Csüt. Okt. 01, 2009 8:07 pm

Egyedül vagyok a házban és készülök az iskolába. Jasper elment a többiekkel együtt vadászni, már nagyon kajásak voltak. Nem mentem velük, mert most nem vagyok éhes.Lassan el kell indulnom a suliba.Bella már várni fog rám. Beszállok a kocsiba.Nemsoká odaérek.
Alice Cullen
Alice Cullen

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2009. Sep. 25.

Vissza az elejére Go down

Alice Cullen kiképzése Empty Re: Alice Cullen kiképzése

Témanyitás  Admin Csüt. Okt. 01, 2009 8:26 pm

Beérsz a parkolóba. Megtalálod a szokásos parkoló helyedet, majd kiszállsz és mész befelé. Látod Bella-t aki a furgonja mellett áll és oda mész hozzá köszönni.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2009. Sep. 25.

https://twilightsagafrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Alice Cullen kiképzése Empty Alice Cullen kiképzése

Témanyitás  Alice Cullen Csüt. Okt. 01, 2009 8:35 pm

Végre beértem a sulihoz.Le is parkolok a szokásos helyemre .Elindulok,és egyből meglátom Bellát,aki a forgonja mellett áll. Érdekes, hoyg annyi ruhát adtam neki még is ugyan azokat hordja. Kéne csiszolnom az izlésén.. Odamegyek köszönni neki.
- Szia Bella xd - vigyorgok vidáman
Alice Cullen
Alice Cullen

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2009. Sep. 25.

Vissza az elejére Go down

Alice Cullen kiképzése Empty Re: Alice Cullen kiképzése

Témanyitás  Bella Swan Csüt. Okt. 01, 2009 8:44 pm

Jön felém Alice megbeszéltük, hogy itt találkozunk. Edward és a többiek elmentek ma vadászni, szóval ma együtt leszünk. Szeretek Alice-el lenni. Ide ér hozzám.
- Szia Alice. - mosolygok rá, majd megyünk be az iskola felé. - Edward-ék későn jönnek vissza? Nem mondott nekem semmit.Látom Alice mindenkit vidáman nézeget. Ez jó dolog, nem szeretem ha nem vigyorog, mert biztos akkor valami olyat látott ami rossz hír nekünk.
Bella Swan
Bella Swan

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2009. Sep. 25.

Vissza az elejére Go down

Alice Cullen kiképzése Empty Alice Cullen kiképzése

Témanyitás  Alice Cullen Szomb. Okt. 03, 2009 9:46 pm

Mivel Edwardék elmentek vadászni,ezért az egész napot Bellával töltöm.Egyből letámad a kérdéseivel.Miután válaszolok,elmondom neki,hogy bevásárló körutat terveztem mára.Biztosan kiakad majd,és felhoz valamilyen más ötletet.
-Bella,ugye eljössz velem vásárolni ?
Alice Cullen
Alice Cullen

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2009. Sep. 25.

Vissza az elejére Go down

Alice Cullen kiképzése Empty Re: Alice Cullen kiképzése

Témanyitás  Bella Swan Szomb. Okt. 03, 2009 10:04 pm

-Bella,ugye eljössz velem vásárolni ? - Szólal meg hirtelen Alice. Nem értem miből gondolja, hogy benne leszek a vásárlás dologban. Már egyszer voltam vele és tényleg egész nap csak vásárol. Nem vehetem meg a saját stílusú ruháimat, hanem ő választ helyettem ami szöges ellentéte az én világomnak. Ki kell bújnom belőle.
- Mozira gondoltam, most adnak valami jó új vámpíros filmet. Biztos érdekelne. - bíztatóan nézek rá közbe a szekrényemhez érünk és pakolászom.
Bella Swan
Bella Swan

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2009. Sep. 25.

Vissza az elejére Go down

Alice Cullen kiképzése Empty Re: Alice Cullen kiképzése

Témanyitás  Alice Cullen Szomb. Okt. 03, 2009 10:11 pm

Bella ötletétől kiráz a hideg.
-Vámpíros film ? Nincs elég vámpír van így is a közeledben ?
Kiveszem az aznapi könyveimet és valami új programon gondolkozom.Lehet,hogy a legjobb megoldás az lenne,ha otthon maradnánk,de mivel becsengettek ezért akövetkező szünetbe tudok csak Bellával beszélni.
Alice Cullen
Alice Cullen

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2009. Sep. 25.

Vissza az elejére Go down

Alice Cullen kiképzése Empty Re: Alice Cullen kiképzése

Témanyitás  Bella Swan Szomb. Okt. 03, 2009 10:16 pm

- Na jó majd iskola után megbeszéljük. Vagyis sietek haza majd gyere át. Szia. - megyek órára.
Bella Swan
Bella Swan

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2009. Sep. 25.

Vissza az elejére Go down

Alice Cullen kiképzése Empty Re: Alice Cullen kiképzése

Témanyitás  Admin Szomb. Okt. 03, 2009 10:19 pm

Vége lesz az iskolának. Bella haza ment a furgonnal. És te azon agyalsz mivel is tölthetnétek el az időt miközben haza mész. Miközben vezetsz hirtelen lefagysz mert látomásod van.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2009. Sep. 25.

https://twilightsagafrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Alice Cullen kiképzése Empty Re: Alice Cullen kiképzése

Témanyitás  Alice Cullen Kedd Okt. 06, 2009 6:27 pm

Hazafelé menet látomásom volt.De az alakok homályosok.Emlékszem Edwardra és még pár emberre,de van egy akit nem ismertem fel.Nem szabad,hogy Bella észre vegye.Le kell foglalnom,szóval először ráveszem,hogy süssünk valamit mire a többiek hazaérnek.Befordulok Belláék házához..


A hozzászólást Alice Cullen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 06, 2009 7:59 pm-kor.
Alice Cullen
Alice Cullen

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2009. Sep. 25.

Vissza az elejére Go down

Alice Cullen kiképzése Empty Re: Alice Cullen kiképzése

Témanyitás  Bella Swan Kedd Okt. 06, 2009 7:50 pm

Száguldasz Bella-ékhoz közben Edward felhív téged telefonon, hogy később érkeznek vissza. Kérdezősködik Bella-ról is, hogy minden rendben e mert nem veszi fel a telefont. Dühöng neked, hogy miért nem fogadja el a mobil telefonját. Majd a látomásodat elmeséled neki miután meguntad és félbeszakítod a dühöngését. Mikor elmondasz neki mindent megérkezel Bella-ékhoz és csöngetsz náluk.
Bella Swan
Bella Swan

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2009. Sep. 25.

Vissza az elejére Go down

Alice Cullen kiképzése Empty Re: Alice Cullen kiképzése

Témanyitás  Alice Cullen Kedd Okt. 06, 2009 7:58 pm

Bella dührohamot fog kapni-gondoltam amint Edward felhívott,hogy késnek.Nagyon nyugtalan amiatt,hogy Bella nem veszi fel a telefont. De megnyugtatom,hogy pillanatokon belűl ott leszek náluk.Kiszálok a kocsiból.-Bella már biztos meghallotta,hogy jövök.Kis szünet után még mindig semmi. Majd kinyílik az ajtó..
Alice Cullen
Alice Cullen

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2009. Sep. 25.

Vissza az elejére Go down

Alice Cullen kiképzése Empty Re: Alice Cullen kiképzése

Témanyitás  Bella Swan Kedd Okt. 06, 2009 8:09 pm

Kinyitom az ajtót Alice már itt is van.
- Szia. Akkor mit szánsz nekem ? Jó lesz a mozi ? - mosolygok rá hátha elfelejtette a bevásárlási tervét. Egész eddig Jacobbal beszéltem telefonon a suli miatt rég nem találkoztunk. Ő is meg én is sokat kihagytunk van mit pótolni. Így csomószor sokáig lógunk a telefonon.
Bella Swan
Bella Swan

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2009. Sep. 25.

Vissza az elejére Go down

Alice Cullen kiképzése Empty Re: Alice Cullen kiképzése

Témanyitás  Alice Cullen Szer. Okt. 07, 2009 7:40 pm

Megkönnyebbülök mikor kinyitja az ajtót.Látom jó kedve van. -Edwardék később fognak jönni,szóval addig elmehtünk moziba, jó ötlet.De a vámpíros film kizárva még mindig.
Alice Cullen
Alice Cullen

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2009. Sep. 25.

Vissza az elejére Go down

Alice Cullen kiképzése Empty Re: Alice Cullen kiképzése

Témanyitás  Bella Swan Szer. Okt. 07, 2009 7:56 pm

-Edwardék később fognak jönni,szóval addig elmehtünk moziba, jó ötlet.De a vámpíros film kizárva még mindig. - jelenti be nekem Alice. A kis jó kedvem is elment.
- Mit jelent az, hogy később? Valami történt ? - Reménykedtem, hogy már este láthatom Edwardot. Remélem semmi komoly baj nem történt.
Bella Swan
Bella Swan

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2009. Sep. 25.

Vissza az elejére Go down

Alice Cullen kiképzése Empty Re: Alice Cullen kiképzése

Témanyitás  Alice Cullen Szer. Okt. 07, 2009 7:59 pm

Ahogy gondoltam.Bella egyből kiakadt.-Nem történt semmi,egyszerűen most tovább kell maradniuk egy picit,nyugodj meg. Remélem ennyi elég lesz ahoz,hogy megnyugodjon. -Most akkor válasz ki valami filmet és induljunk.
Alice Cullen
Alice Cullen

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2009. Sep. 25.

Vissza az elejére Go down

Alice Cullen kiképzése Empty Re: Alice Cullen kiképzése

Témanyitás  Bella Swan Szer. Okt. 07, 2009 8:09 pm

Ismerem jól Alice-t tudom mikor titkol el előlem valamit és most biztos vagyok benne.
- Hát jó rendben. Öhm hát én csak arról a vámpíros filmről tudok. Menjünk el a mozihoz ott kiválasztjuk. - Majd beszállunk a kocsijába. Túl csendes és komor Alice. Biztos van valami és nem akarja nekem elmondani. Azon gondolkozom rá kérdezzek e.
Bella Swan
Bella Swan

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2009. Sep. 25.

Vissza az elejére Go down

Alice Cullen kiképzése Empty Re: Alice Cullen kiképzése

Témanyitás  Alice Cullen Csüt. Okt. 08, 2009 6:15 pm

Érzem a kocsiban Bella feszültségét.Ehhez nem kellenek különleges képességek. A mozinál mégiscsak belemegyek a vámpíros filmbe,Bella legnagyobb meglepődésére,hátha elfeledteti vele egy kicsit az Edwarddal kapcsolatos dolgokat.
Alice Cullen
Alice Cullen

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2009. Sep. 25.

Vissza az elejére Go down

Alice Cullen kiképzése Empty Re: Alice Cullen kiképzése

Témanyitás  Bella Swan Csüt. Okt. 08, 2009 6:28 pm

Végig azon agyalok, hogy Alice mit is titkolhat el előlem. Ahogy vége a filmnek ki is faggatom. Mivel nem árulja el biztos Edward is benne van és arról tudni akarok. Közbe nézem a filmet, elég más mint ami valójában történik a vámpírokkal. Ha a napra mennek porrá vállnak a kereszttől elfutnak és nincs tükör képük. Érdekesek ezek a vámpír történetek. Végig nézzük a filmet majd megyünk ki. Ha minden rendben lenne Alice már most mondaná, hogy mennyire ki volt akadva a filmen és mennyi hülyeség volt benne. De meg se mukkan.
- Najó Alice beszélnünk kell.
Bella Swan
Bella Swan

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2009. Sep. 25.

Vissza az elejére Go down

Alice Cullen kiképzése Empty Re: Alice Cullen kiképzése

Témanyitás  Alice Cullen Csüt. Okt. 08, 2009 7:00 pm

Ez a film szörnyű volt. Mire nem képes belevinni Bella.Gondoltam,hogy nem bírja sokáig,és igazam is lett.Elkezdi a mondókáját "Beszélnénk kell" . Felesleges.Úgyis tudom miről van szó. De azért türelmesen végighallgatom.
Alice Cullen
Alice Cullen

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2009. Sep. 25.

Vissza az elejére Go down

Alice Cullen kiképzése Empty Re: Alice Cullen kiképzése

Témanyitás  Bella Swan Csüt. Okt. 08, 2009 7:09 pm

- Szóval gondolom volt egy látomásod, és mivel nem árulod el mi az feltételezem rólam vagy Edward-ról van szó. Szeretném tudni mi az. És ha megvan az okuk arra is amiért még ma nem jönnek haza azt is szeretném tudni. Szerintem ennyire azért jogosult vagyok. - muszáj megtudnom mi történik, amiről én nem tudok. Közben kilépünk az utcára sötét van már csak az utcai lámpák fénye világítják be az utcát és a hold.
Bella Swan
Bella Swan

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2009. Sep. 25.

Vissza az elejére Go down

Alice Cullen kiképzése Empty Re: Alice Cullen kiképzése

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.