Twilight saga szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kiara Chain

2 posters

Go down

Kiara Chain Empty Kiara Chain

Témanyitás  Bella Swan Hétf. Okt. 12, 2009 2:54 pm

Üdvözöllek a játékba. Itt kitudod gyakorolni, hogyan is kell játszani. Ha bármi kérdésed van tedd fel nyugodtan.Szóval kezdjünk is neki:
Nem nagyon voltál mostanában Forks-ba. Inkább magányosan bolyongtál már egy ideje. Most viszont vissza tértél a mindig bóróngós időjárású Forks-ba. Nem meglepő mondom most is szakad az eső. Már hiányoltad megállsz az erdő közepén nézel fel az égre. Folyik le az arcodon minden egyes vízcsepp és azon agyalsz benézel a cullen házba, vagy még élvezd e az esőt.
Bella Swan
Bella Swan

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2009. Sep. 25.

Vissza az elejére Go down

Kiara Chain Empty Re: Kiara Chain

Témanyitás  Kiara Chain Hétf. Okt. 12, 2009 3:50 pm

Eddig „elveszett” szerelmem után kutattam magányosan a világban, de sajnos még nem jött el a mi időnk... Hosszú bolyongásom végül ide vezetett. Már rég jártam Forks- ban, viszont most visszatértem életem eme fontos helyszínére. Mint szinte mindig, most is esik az eső. Az erdőben kóborlok, jól érzem magam, szeretem az esőt. Valahogy olyan érzés, mintha újra élnék, ahogy rám borul az erdő, és a lombokon keresztül beszűrődnek az esőcseppek és ráhullnak arcomra. Egyszerűen jó érzéssel tölt el. Azon gondolkozom, benézek a Cullen házba, de most olyan jó itt lenni, csak állni az esőben, érezni, ahogy végigfolynak az esőcseppek az arcomon.
Kiara Chain
Kiara Chain

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2009. Oct. 08.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Kiara Chain Empty Re: Kiara Chain

Témanyitás  Bella Swan Hétf. Okt. 12, 2009 4:46 pm

Elidőzöl ott egy ideig. Majd felcsillan a szemed, ami már nem karamella barna színű hanem éjfekete. Vadász ösztöneid beindulnak minden kis szösszenetet meghallasz az erdőben. Majd érzed a friss vér illatát és már szinte érzed az ízét a szádban. Majd hirtelen mint akit ágyúból lőttek ki. Rohansz az erdőben árkon, bokron keresztül. Már csurom vizes vagy az arcodat csak úgy csapkodják a vízcseppek. Majd meglátod azt a gyönyörű állatpéldányt aki felkeltette a vérszomjad. Lassan mind egy igazi vadász lelapulsz a hosszú fűszálak mögé és próbálod becserkészni. Majd hirtelen ráugrasz és szabadjára ereszted a ragadozó énedet.
Bella Swan
Bella Swan

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2009. Sep. 25.

Vissza az elejére Go down

Kiara Chain Empty Re: Kiara Chain

Témanyitás  Kiara Chain Hétf. Okt. 12, 2009 7:36 pm

Miközben élveztem az arcomról csordogáló esőcseppek simogatását, hirtelen minden megváltozott körülöttem. Megmerevedtem, érzékeim kiélesedtek és én bevetettem magam az erdő mélyére. Olyan csábító volt a vér illata, már a számban éreztem édes ízét. Lassan, kúszva cserkésztem be a vadat, melynek szépsége még az illatánál is vadítóbb volt. És amikor már végre a fogaim közt éreztem, minden elhomályosult, nem maradt más csak vér és mámor.
Kiara Chain
Kiara Chain

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2009. Oct. 08.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Kiara Chain Empty Re: Kiara Chain

Témanyitás  Bella Swan Hétf. Okt. 12, 2009 10:54 pm

Miközben végeztél szegény állattal megtörlöd a szád és felállsz. Az eső elcsitult. Elmész a Cullen házba és csöngetsz. Sehol senki. Még állsz ott egy darabig, de senki nem nyit ajtót. Gondolod, akkor elmész és meglátogatod Bella-t. Végig futsz az erdőn, és mire oda érsz az eső teljesen elcsitult. Reméled legalább Bella otthon van , hogy tudj valakivel beszélgetni. Csöngetsz nálunk és várod, hogy Bella vagy Charlie aki már ismer és kedvel téged nyisson ajtót.
Bella Swan
Bella Swan

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2009. Sep. 25.

Vissza az elejére Go down

Kiara Chain Empty Re: Kiara Chain

Témanyitás  Kiara Chain Kedd Okt. 13, 2009 6:31 pm

Miután végeztem a vacsorámmal, az eső is elállt. Felálltam és úgy döntöttem, most már ideje meglátogatni a Cullen családot. Megállok az ajtóba, csöngetek. Sehol senki. Még várok egy kicsit, hátha felbukkan valaki. Lehet csak vadászni mentek. De még pár perc múlva se nyit senki ajtót. Úgy döntök, elmegyek Bellához, már őt is régen láttam, jó lenne beszélgetni vele egy kicsit. Átfutok az erdőn, el Bella házához. Az eső már végképp elállt, mint ha nem is esett volna. Csöngetek, várom, hogy kinyíljon az ajtó és mögötte meglássam Charlie fültől- fülig mosolyát, vagy Bella meglepődött arckifejezését.
Kiara Chain
Kiara Chain

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2009. Oct. 08.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Kiara Chain Empty Re: Kiara Chain

Témanyitás  Bella Swan Szer. Okt. 14, 2009 9:49 pm

Hallom, hogy csöngetnek. Nagyon remélem Edward az és hamarabb haza jöttek. Kinyitom izgatottan az ajtót és nem Edward van ott. Egy másik jó vámpír ismerősöm Kiara. Nagyon meglepődöm és örülök neki már rég láttam. Hirtelen megölelem.
- Szia Kiara, hát vissza jöttél ? - majd elengedem - Bocs, csak nagyon örülök neked. Hogy hogy itt ? Merre jártál ?
Bella Swan
Bella Swan

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2009. Sep. 25.

Vissza az elejére Go down

Kiara Chain Empty Re: Kiara Chain

Témanyitás  Kiara Chain Szer. Okt. 14, 2009 10:35 pm

Az ajtó kinyílik és meglátom mögötte Bella izgatott arcát, látom, nem rám számított, de miután ráeszmél velem áll szemben, hirtelen felderül az arca, és a karjaimba borul. Mi tagadás, jól esik ez a kitörő szeretet. - Szia Kiara, hát vissza jöttél ? - kérdezi Bella, majd elenged. - Bocs, csak nagyon örülök neked. Hogy hogy itt ? Merre jártál ?- érdeklődik. – Semmi gond, te is hiányoztál ám nekem. Hosszú ideig elvoltam, tudom, már vagy egy éve mentem el. Most Európában voltam. Nagyon sok helyen jártam, de ez a z út mindig nagyon reményteli és fájdalmas egyaránt számomra. Még nem találtam rá Duncanra, de hiszem, hogy megtalálom egy szép nap. Ez minden vágyam. –öntöm ki a szívem Bellának. Ettől a beszélgetéstől kicsit elszomorodom, úgy hogy inkább témát váltok. –Na de most egy jó ideig veletek maradok. - Látom Bella örül ennek, ami megint csak jó érzéssel tölt el. –Mesélj csak, mi történt míg nem voltam itthon? Ja és amúgy nem tudod hol vannak a többiek? Voltam náluk, de senki sem nyitott ajtót.
Kiara Chain
Kiara Chain

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2009. Oct. 08.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Kiara Chain Empty Re: Kiara Chain

Témanyitás  Bella Swan Pént. Okt. 16, 2009 7:20 pm

– Mesélj csak, mi történt míg nem voltam itthon? Ja és amúgy nem tudod hol vannak a többiek? Voltam náluk, de senki sem nyitott ajtót. - kérdezi tőlem Kiara gyorsan témát váltva.
- Nemtudom. Aggódom értük őszintén szólva. Edward, azt mondta dolguk van Denali-ba, és úgy volt ma jönnek vissza. De már elég késő van és sehol sincsenek.
Bella Swan
Bella Swan

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2009. Sep. 25.

Vissza az elejére Go down

Kiara Chain Empty Re: Kiara Chain

Témanyitás  Kiara Chain Hétf. Okt. 19, 2009 4:50 pm

- Nemtudom. Aggódom értük őszintén szólva. Edward, azt mondta dolguk van Denali-ba, és úgy volt ma jönnek vissza. De már elég késő van és sehol sincsenek. - fakad ki Bella. Most már értem mért is nyitott olyan lelkesen ajtót, aggódott és remélte végre hazatért Edward.
- És próbáltad már őket hívni? – kérdezem. - Denali-ba nincs sok veszély, Tanyaék családtagként szeretik és védelmezik a Culleneket, ezt te is jól tudod. És amúgy is, ha bármi történt volna Carlise vagy Alice már szólt volna neked.– próbálom nyugtatgatni Bellát, habár én is aggódom egy kicsit.
Kiara Chain
Kiara Chain

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2009. Oct. 08.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Kiara Chain Empty Re: Kiara Chain

Témanyitás  Bella Swan Pént. Okt. 23, 2009 9:31 pm

elsőnek bocsánatot szeretnék kérni, nem volt sok időm írni, de pótlom.
- Igen, de sose lehet tudni főleg nem nálunk, hogy mi történik. Jacob is eltűnt. Jártam ma suli után La Push-ba és Billy Black annyit mondott, hogy tegnap este átváltozott és eltűnt otthonról. Biztos valami van, és nem akarják, hogy én is tudjak róla. - Ideges vagyok. Most, hogy ezt mind kimondtam hangosan bennem is össze áll a kép. Jacob és Edward meg a többiek egyszerre tűntek el. Senki nem szólt nekem semmiről. Még is azt hitték , hogy eltudják titkolni előlem, hogy ennyire bolond lennék? Legalább Kiara itt van, segíteni tudd nekem.
Bella Swan
Bella Swan

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2009. Sep. 25.

Vissza az elejére Go down

Kiara Chain Empty Re: Kiara Chain

Témanyitás  Kiara Chain Szomb. Okt. 24, 2009 7:06 pm

- Igen, de sose lehet tudni főleg nem nálunk, hogy mi történik. Jacob is eltűnt. Jártam ma suli után La Push-ba és Billy Black annyit mondott, hogy tegnap este átváltozott és eltűnt otthonról. Biztos valami van, és nem akarják, hogy én is tudjak róla. – mondja nekem Bella feldúltan. Ez érdekes lehet tényleg készülnek valamire, de ha nagy baj lenne, nekem is szóltak volna. Tudom, ha szükségük lett volna rám, megkerestek volna.
- Nem hiszem, hogy nagyobb baj lenne, arról én is tudnék, de azért van egy ötletem. Menjünk át Emilyhez, ha tényleg valami komoly dologról van szó, akkor az az összes farkast érinti és EMily is tud róla, ő nem fogja előlünk eltitkolni az igazságot. -vetem fel Bellának.
Kiara Chain
Kiara Chain

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2009. Oct. 08.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Kiara Chain Empty Re: Kiara Chain

Témanyitás  Bella Swan Szer. Okt. 28, 2009 12:52 am

Kiara ötlete, hogy elmenjünk Emily-hez nagyon is tetszik. Úgy is már itthon meghalnék az idegességtől. Vissza sietek a házba a táskámért és fogom az Edward-tól kapott mobilomat vészhelyzetre.
- Rendben akkor menjünk. Minél előbb megtudom mi történik itt annál jobb. - Megyünk a furgonomhoz közben próbálom hívni Edward-ot hátha felveszi a telefont. Hiába. Már nagyon ideges vagyok lecsapom a telefont. Legszívesebben kidobnám a furgon ablakából, de inkább elteszem hátha vissza hív. - Nem veszi fel a telefont se. Megörülök, miért nem tudja ? Ennyire nehéz lenne ezt megtennie? - közben indítok is és indulunk La Push-ba.
Bella Swan
Bella Swan

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2009. Sep. 25.

Vissza az elejére Go down

Kiara Chain Empty Re: Kiara Chain

Témanyitás  Kiara Chain Szer. Okt. 28, 2009 1:14 am

Látom, Bellának tetszik az ötlet. Már rohan is a házba, hogy elhozza a táskáját.
- Rendben akkor menjünk. Minél előbb megtudom, mi történik itt annál jobb. - mondja és rohan a furgonjához. Hát tényleg nem tudom megérteni miért nem hagyja, hogy Edward vegyen neki egy igazi kocsit is. Ezzel több ideig fog tartani, míg eljutunk La Pushba, pedig Bellán már így is látszik, hogy tiszta ideg.
Még egyszer utoljára megpróbálja felhívni Edwardot: - Nem veszi fel a telefont se. Megörülök, miért nem tudja? Ennyire nehéz lenne ezt megtennie? - panaszkodik.
Nagyon remélem, Emily tud nekünk valami információval szolgálni, mert Bella idegessége egyre jobban átragad rám. Továbbá nagyon remélem, hogy nem lesznek a közelben farkasok, mert még mindig nem nagyon tudják elfogadni a békekötést közöttünk. Nem szeretném, ha ebben az amúgy is kényes helyzetben, elfajulnának a dolgok. Nem minden farkasnak van annyi önuralma, mint Jacobnak.
Kiara Chain
Kiara Chain

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2009. Oct. 08.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Kiara Chain Empty Re: Kiara Chain

Témanyitás  Bella Swan Szer. Okt. 28, 2009 1:15 pm

Idegesen fogom a kormányt és próbálom a maximumot kihozni a tragacs kis furgonomból. Most az először vallom, de tényleg jobb lenne egy gyorsabb kocsi. Száguldok La Push felé közben hívogatom Edward-ot és Alice-t, de semmi. Lassan beérünk La Push utcáira, majd lehajtok Emily háza felé és megállunk az ajtó előtt. Semmi mozgás nincs. Ezek szerint, egyik farkas sincs itt. Kopogok és csöngetek felváltva.
- Emily se lenne itthon? Még is mi folyik itt ? - Fordulok oda Kiara-hoz idegesen.
Bella Swan
Bella Swan

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2009. Sep. 25.

Vissza az elejére Go down

Kiara Chain Empty Re: Kiara Chain

Témanyitás  Kiara Chain Csüt. Nov. 12, 2009 9:00 pm

Jaj, ne haragudj kérlek , hogy csak most írok, de nagyon sokat tanulok, beindultak a vizsgák a sulimban. Bocsi.


Bella nagyon ideges, látszik rajta, ahogy fogja a kormányt, majd összeroppantja. Végre megérkezünk a Emilyék házához, de semmi zaj sincs. Bella bekopok, de semmi válasz.
- Emily se lenne itthon? Még is mi folyik itt ? – Fordul hozzám Bella idegesen.
- Hát ez egy nagyon jó kérdés. De még mindig azon a véleményen vagyok, hogy ha igazán nagy baj lenne, szóltak volna nekem. – mondom, igazából magamat is csak győzködve. – Ne idegeskedj Bella, mikor csináltak ilyet ők utoljára? Soha se tettek még olyat, hogy így itt hagytak volna téged, magyarázat nélkül. Biztos most is meg van rá a magyarázat. – gondolkodom. – Nem lehet, hogy Edward hagyott neked valahol üzenetet, de te idegességedben nem vetted észre? Gondolkozz Bella, kérlek!
Kiara Chain
Kiara Chain

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2009. Oct. 08.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

Kiara Chain Empty Re: Kiara Chain

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.