Twilight saga szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mayweda Revenge

2 posters

Go down

Mayweda Revenge Empty Mayweda Revenge

Témanyitás  Mayweda Revenge Vas. Okt. 04, 2009 9:11 pm

Név: Mayweda Revenge
Becenév: Mayweda
Faj: vámpír
Nem:
Szerelme: jelenleg a szinglik táborát gyarapítja, mert elege van a férfiakból, amúgy meg férfifaló 2 merőkanállal a kezében Smile
Különleges képesség: időfagyasztás
Kinézet: sötétlila szem, amiben fekete átmenet van, a haj fekete és lila melírok találhatók meg benne, két oldalon fekete szöges patkó ajakpiercing, és a fülében kereszt alakban (vízszintesen 3, függőlegesen 4, és felülről a 2. szemnél kereszteződik) kis fekete fülbevalók. Mindig van rajta egy kockás mintázatú vagy dobókockás kiegészítő. Zenei stílusa alapján emo, de mindenféle zenét meghallgat. A belső alkarját egy csuklótól könyékig érő forradás tarkítja, amit egy szerencsétlen találkozás okozott egy vérfarkassal.
Jellem: rendkívül makacs, önfejű, de bármikor lehet rá számítani a bajban. A barátokért a tűzbe teszi a kezét, persze csak azokért akik megérdemlik. Nagy taktikázós, imádja megverni Edwardékat sakkban. Élete örök szerelme az ébenfa elektromos gitárja, amit még az egyik pasijától kapott. Imád rajzolgatni, a rajzóra kifejezetten a kedvence. Cigizik, elvégre úgyse árt az ő szervezetének már.
Története:
- Hol is kezdjem? -mondom egy cigi füstjébe burkolózva - Kb. 2 éve vagyok vámpír, alaszkában születtem. Volt egy unalmas családom ott, apám folyamatosan részeg volt, anyum drogdílerkedett, egy hugom, aki hozzánk képest tök normális vot, és voltam én, a halálos beteg, akinél bármelyik pillanatban előállhat a szívroham. 16 évesen döntöttem úgy, hogy nekem ebből elegem van. Hiába próbált az akkori pasim lebeszélni róla, elszöktem nagynénémhez, aki Forksban lakott, közvetlenül Bella mellett. Még mindig a lelki szemem előtt dereng Rumo, ahogy próbál könnyes szemmel lebeszélni a hülyeségemről, és amint látja, hogy nem megy ezzel semmire, odaadja a gitárját, hogy legalább erről elmékezzek rá. Két hónappal később a hugom írt, hogy Rumo meghalt egy autóbalesetben. Amikor leszálltam a buszról, Bella épp a kocsiját mosta. Furin nézett rám, elég furcsa lény voltam már akkor is. Akkor még azúrkék szemem volt. Lilává az átváltozás változtatta, amit nem is bánok. A hajam már akkor is ilyen volt. Ez voltam, vagyok, leszek. Az első napom a suliban borzalmas volt. Bella nagyon aranyos volt, elvitt suliba, megmutogatta a termeket, bemutatott a barátainak. Itt kezdődik az igazi történetem. Megismerkedtem Edwardékkal. Alice szívébe nagyon beloptam magam az első pillanatban, a szemében én voltam a kivert, ázott cicamica, akit babusgatni kell. Nagyon kötődtünk egymáshoz attól a perctől. Bellával is szoros lett a kapcsolatom, elvégre egymás szomszédai voltunk. Aztán egyszer csak beleköptek a tökéletes levesbe a farkasemberek. Egyszer házit írtunk Bellával közösen, mikor beállított Jacob és Jared. Amint megláttam Jaredet, rögtön beleszerettem. Nem tudom elmondani az érzést. A mosolya olyan volt nekem, mint egyfajta drog. Alig hittem el, hogy létezhet egy Rumohoz hasonló pasi, aki mégis teljesen más. Elbeszélgettük velük az időt, és amikor haza akartam menni, Jared elkísért. Ha megtehettem volna, otthelyben elkezdek szárnyalni a mennyek fele. Leült a lépcsőnkre és beszélgettünk. Észre se vettem, ahogy elszállt az idő, csak azt éreztem, hogy egyre jobban fázok. Odabújtam Jaredhez, aki átölelt. Nem akartam, hogy vége szakadjon a pillanatnak. Majd ő szakította meg, hogy majd még találkozunk. De sose következett be ez a pillanat. 3 hónap alatt teljesen magambazuhantam, romlottak a jegyeim, amik az A-B+ között ugrándoztak. Alicenek pánikrohamai voltak tőlem, féltette a szívem, és egyszer kicsúszott a száján, hogy ők vámpírok, hátha ez kiugraszt ebből az állapotból. És valóban így lett. A meghökkenés súya olyan mértékű volt, hogy el is felejtettem, hogy bármikor nekieshet a torkomnak Alice. Utána elmagyarázta, hogy mit is jelent ez a Cullen családnál. A meglepetéstől hirtelen megfájdult a szívem, bekövetkezett, amitől féltettek. Carlisle vett kezelésbe, de ő is csak pár másodpercre tudott visszahozni. Ott döntött ő is, amiről a mai napig nevetve azt mondja, rossz döntés volt. A méreg hatására nem is emlékszek, mert mire Carlisle belémjuttatta, már bekövetkezett az agyhalál. És lám, itt vagyok. A család feketebáránya, aki ugyan Cullen, mégse az. Senki se akart engem Cullennek, és nem is vettem fel a nevet. Jó nekem a Revenge. De ki tudja, egyszer megeshet, hogy Cullen leszek....
Jármű: Nissan Skyline
Mayweda Revenge Emohair26
Mayweda Revenge
Mayweda Revenge

Hozzászólások száma : 18
Join date : 2009. Oct. 04.
Age : 32
Tartózkodási hely : Eger

https://www.facebook.com/Mayweda88

Vissza az elejére Go down

Mayweda Revenge Empty Re: Mayweda Revenge

Témanyitás  Bella Swan Vas. Okt. 04, 2009 9:31 pm

Üdv nálunk! Very Happy
Szóval elolvastam a történetedet. Különösebb probléma nincs véle végülis bele lehet tenni téged így a sztoriba. Viszont észleltem pár problémát. A Twilight vámpírjainak két fajta színű szemeik vannak. Van a vegetáriánusok ugyebár a Cullenék és Daneli család meg kitudja még kik XD. És vannak az ember végért ivó vámpírok nekik vörös a szemük. Nincsenek lila szemű vámpírok. Ezt légyszíves javítsd ki. Meg a fázós részbe se nagyon akarok belekötni, de a vámpírok nem nagyon fáznak ^^.
Nagyjából ennyi ezeket még valahogy javítsd ki. Alice-el még megbeszéljük hátha neki is vannak belekötni valói XD.
Bella Swan
Bella Swan

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2009. Sep. 25.

Vissza az elejére Go down

Mayweda Revenge Empty Re: Mayweda Revenge

Témanyitás  Mayweda Revenge Vas. Okt. 04, 2009 9:41 pm

Miért ne lehetne lila a szemem? Edwardnak talán szokványos a szeme?Smile Ez az egy dolog amihez nagyon ragaszkodok, de ha nagyonnagyonnagyon baj van vele, akkor fekete szemet szeretnék Smile
Fázós részbe azért nem lehet belekötni, mert akkor még ember voltam, és az embereknek szokásuk fázni ^^.
Mayweda Revenge
Mayweda Revenge

Hozzászólások száma : 18
Join date : 2009. Oct. 04.
Age : 32
Tartózkodási hely : Eger

https://www.facebook.com/Mayweda88

Vissza az elejére Go down

Mayweda Revenge Empty Re: Mayweda Revenge

Témanyitás  Bella Swan Vas. Okt. 04, 2009 9:46 pm

Leírtam már egyszer miért nem lehet lila a szemed olvasd el még egyszer ^^. Hát akkor nagyon zavaros nekem a történeted mikortól lettél pontosan vámpír és hogyan ? ez hiányzik.
Bella Swan
Bella Swan

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2009. Sep. 25.

Vissza az elejére Go down

Mayweda Revenge Empty Re: Mayweda Revenge

Témanyitás  Mayweda Revenge Vas. Okt. 04, 2009 9:52 pm

Najó, akkor legyen fekete, max majd használok lilává változtató kontaktlencsét xD
A történetben itt van elrejtve:
"Utána elmagyarázta, hogy mit is jelent ez a Cullen családnál. A meglepetéstől hirtelen megfájdult a szívem, bekövetkezett, amitől féltettek. Carlisle vett kezelésbe, de ő is csak pár másodpercre tudott visszahozni. Ott döntött ő is, amiről a mai napig nevetve azt mondja, rossz döntés volt. A méreg hatására nem is emlékszek, mert mire Carlisle belémjuttatta, már bekövetkezett az agyhalál. És lám, itt vagyok."
Vagyis megharapott, a méreg szétterjedt bennem, én meg vámpír lettem
Mayweda Revenge
Mayweda Revenge

Hozzászólások száma : 18
Join date : 2009. Oct. 04.
Age : 32
Tartózkodási hely : Eger

https://www.facebook.com/Mayweda88

Vissza az elejére Go down

Mayweda Revenge Empty Re: Mayweda Revenge

Témanyitás  Bella Swan Vas. Okt. 04, 2009 9:58 pm

Jó rendben ezt én nem figyeltem itt oda bocsi. Még holnap megbeszélem Alice-el utána mehet a karakter kiképzésed ha neki is megfelel minden.
Bella Swan
Bella Swan

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2009. Sep. 25.

Vissza az elejére Go down

Mayweda Revenge Empty Re: Mayweda Revenge

Témanyitás  Bella Swan Hétf. Okt. 05, 2009 11:13 pm

Hát Alice nem nagyon akart írni, de megbeszéltem vele szóval elfogadva. Kérj majd kiképzést ^^.
Bella Swan
Bella Swan

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2009. Sep. 25.

Vissza az elejére Go down

Mayweda Revenge Empty Re: Mayweda Revenge

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.