Twilight saga szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szerepjátékot hogyan kell játszani?

Go down

Szerepjátékot hogyan kell játszani? Empty Szerepjátékot hogyan kell játszani?

Témanyitás  Admin Vas. Szept. 27, 2009 3:39 pm

- Ha a történetből választasz karaktert ugyan úgy kell viselkedned mint ő, ugyan úgy beszélni és, hogy az adott helyzetbe ő mit tenne úgy kell cselekedned. Ha magad csinálsz egy karaktert vagyis sajátot, akkor persze nincs megadva hogy beszélj és viselkedj.

- A mesélő csak a játék mester lehet. Ő kezdhet el egy történetet és fejezheti be. Ha akarsz történetet szólnod kell az Admin-nak ő kiadja a moderátoroknak ( Bella Swan, Alice Cullen egyenlőre ) és elkezdik neked a játékot.

- Mindenki csak úgy kezdheti el a játékot, hogy ha előtte szól Adminnak szintén, hogy szeretne egy nálunk úgy nevezett " Kiképzést " ( jobb nem jutott az eszembe XD) . A " Kiképzés " az egy gyakorló játék. Itt gyakorolhatsz és mi is felmérjük, hogyan is tudsz szerepjátékozni. Itt segítünk ha valamit nem értesz esetleg. Kijavítunk, tanácsokat adunk. Csak akkor léphetsz be a mély vízbe a rendes játékba ha mi úgy látjuk teljesen jól csinálod.

- Az írás:
Rendezett írásmódszerek vannak, hogyan kell játszani.
Ha épp cselekszel stb a játékban simán minden nélkül írhatod:
pl : Elmegyek az iskolába, de úgy veszem észre elkéstem.
Ha párbeszédet folytatsz kötőjellel az elején kezded és végzed.
pl : - Szerintem be kéne mennünk. - megfogom a táskám szíját a vállamnál és bemegyek a suliba.
Ha játékon kivűl szeretnél megjegyzést azt két ferde vonal közé tesszük. Itt inkább a mesélő szokta, hogy épp kinek ír. Vagy ha átakarsz menni máshova
pl: voltál eddig az iskolába, de onnan átmész az utcára akkor így jelzed. vagy az iskolába / folyt. utca /

Egyenlőre ennyi ha még eszünkbe jut valami leírjuk. Reméljük érthető a dolog, természetesen lehet kérdezősködni. És a tiszta játék miatt kérek mindenkit tartsátok be ezeket. Jobban tanulni szerintem úgy tudtok ha nézitek a másik játékát.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 95
Join date : 2009. Sep. 25.

https://twilightsagafrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.