Twilight saga szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Isabella Swan

Go down

Isabella Swan Empty Isabella Swan

Témanyitás  Isabella Marie Swan Vas. Jan. 22, 2012 8:50 pm

Név :Bella Swan.
Született:1989.julius.20
apja:Charlie Swan
Anyja:Reneé
Külalak:
Világos bőröm. hosszú, enyhén hullámos sötét barna hajam és csokoládébarna szemeim vannak. Arcom szív alakú, homlokom magas, szemeim nagyok, orrom kicsi, arcom keskeny, állam hegyes, ajkaim közepesen teltek. A szemöldököm sötétebb valamivel a hajam színénél. Vékony termetű, és nem vagyok izmos. Rágom a körmöm.
Életem: Forksban születettem. Hat hónapos koromban édesanyám és édesapám elváltak, anyu magával vitte Kaliforniába, majd később Phoenixbe, ahol végül is felnevelkedett. Nem volt népszerű, úgy érezte nem tartozik sehová. Többnyire ügyetlen, kétbalkezes, ezért kerüli az egyensúlyozást igénylő sportokat és a táncot. Miután édesanyja újra férjhez ment, lelkiismeret furdalása támadt amiatt, hogy anyja ő miatta nem tud hivatásos sportoló férjével, Phil Dwyerrel utazgatni. Így elhatározta, hogy Forksba költözik és édesapjával fog élni. Itt figyel fel az egyik különös diákra, Edward Cullenre. Később a fiú többször is megmenti az életét, megmutatván így a szuperképességeit. Bella egyik régi ismerősétől, az indián Jacob Blacktől hall egy ősi legendát, ami szerint a Cullen család „másmilyen”. Bella a látottak és hallottak alapján megfejti Edward titkát: a fiú vámpír. A lány mindezek ellenére nem tud lemondani Edward iránt érzett szerelméről, és a fiú sem képes őt elhagyni.Egy, a Cullenékkel töltött délután során három újonnan felbukkant vámpír közül a legkegyetlenebb, James, végezni akar vele. Edward és a többi Cullen együtt sikeresen megvédi Bellát, és végez Jamessel, s ezzel Victoria, James szerelmének haragja Bellára terjed ki.
Isabella Marie Swan
Isabella Marie Swan

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. Jan. 22.
Age : 29

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.