Twilight saga szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Emmett Cullen

Go down

Emmett Cullen Empty Emmett Cullen

Témanyitás  Emmett Cullen Szomb. Júl. 10, 2010 3:21 pm

Név: Emmett Cullen
Becenév:Em,Emmett,Csak Rosalienak:Pókmajom.
Avatár:Kellan LutzEmmett Cullen EmmettCullen
Faj: Vegetáriánus vámpír
Nem:Férfi
Szerelme: Rosalie Hale Emmett Cullen Rosalie_hale
Különleges képesség:Átlagon felüli erőm van.Nem vagyok olyan jó erőben mint egy újszülött de erősebb vagyok a többieknél.
Kinézet:aranyszín/fekete szem, sötét vagy világos színű, göndör haj(a festéktől függ´), tökéletes, sápadt (márványszerű) arc és test, hatalmas, izmos mint egy súlyemelő.
Jellem:Humoros fickó. Szeret ökörködni.Imádja a szerelmét,Rosaliet.Szereti a családját.Utálja a be tolakodókat és a komolyságot.
Története:1915-ben születtem meg nem éppen szegény és nem éppen gazdag családban.Nem volt testvérem,de mindenem meg volt.Édesanyámék nagyon szerettek engem és én is őket.Az életem nem volt nehéz.Mivel jó humorom van ezért könnyű volt minden hova beilleszkednem.Mindig kedvelt mindenki.Ki fejezetten a lányok.Mikor elértem a 14 éves kor kondi terembe keztem járni.Anyámék nem örültek neki,de túl élték. Majd így jártam egészen 20 éves koromig.Semmit nem változott az életem.De 18 éves koromban csak annyi változott meg hogy elkezdtem vadászni.Nagyon szerettem,de 20 éves koromban volt az egyik legsikertelenebb vadászatom.El mentem reggel a haverommal az erdőbe és egy medve meg támadott minket.Én oda kiáltottam a barátomnak:Fuss.Nem érdekelt hogy mi lesz velem csak ő megmeneküljön.Ő volt a legjobb haverom.Engem megtámadott a medve és harcoltam vele.De mi voltam?Csak egy jelentéktelen kis ember.Majdnem meghaltam.De egy angyal jött.Nem tudtam más nevezőt találni rá.Olyan gyönyörű volt. Megmentett a medvétől és elcipelt.Ekkor eszméletem vesztettem és már csak a saját fájdalmamra keltem fel.Nem tudom mennyi ideig szenvedtem,de megérte.Mikor felébredtem Megláttam az angyalt.De most többen volt.Hirtelen eleségnek néztem őket és meg akartam védeni a lányt akibe első perce bele szerettem.Majd mikor lenyugtatott.Megtudtam mi lettem.Azóta is a Cullen családdal élek.A nevem Emmett Cullen lett.
Jármű:Dzsip.
Emmett Cullen
Emmett Cullen

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Jul. 10.
Age : 108
Tartózkodási hely : itt is ott is.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.