Twilight saga szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Loveday Merryweather

Go down

Loveday Merryweather Empty Loveday Merryweather

Témanyitás  Loveday Merryweather Kedd Jan. 26, 2010 1:56 pm

Név: Loveday Merryweather
Becenév: Love(csak kiváltságosoknak), Loveday
Születési dátum: 1985- ben születtem, és 2002- ben változtam át. ( összesen tehát 17+ 7 éves vagyok)
Születési hely: Denali
Beszélt nyelvek: angol
Faj: vegetáriánus vámpír
Szülők: Apám, Jason Courtney politikus az Egyesült Államokban, így sokat utazott, és alig láthattam, mielőtt elköltöztem. Anyám Christine tanácsadó. Elváltak.
Testvér: egyetlen fiú testvérem van, Mike

Előtörténet:
Egy borús őszi napon kezdődött minden. Ezen a napon új lány jött a suliba, Stacey. Miután jobban megismertem, barátnők lettünk. Egész felhőtlen barátság volt, úgy gondolom szerinte is. Mindent megosztottunk egymással. Együtt mentünk mindenhová, vásárolni, könyvtárba, suliba. Ha nem otthon a tankönyveim felett gubbasztottam, akkor Stacey-éknél voltam. Mike véleménye az volt, hogy nem tesz jót, ha állandóan vele lógok. Akkoriban nem értettem miért mondja ezt, de mára már szembesültem vele. Amikor éppen a szülinapom alkalmából bulit rendezett nekem szeretett barátnőm, furcsán végződött. A torta felvágása közben megvágtam a kezem, ez még nem lett volna baj, de Stacey vámpír(!) volt. Megtámadott, mert hiába volt vegetáriánus, ösztöneinek csak akkor tudott parancsolni, mikor már majdnem késő volt. Pillanatokon múlt az életem, de ő meg tudta állni, hogy ne végezzen velem. Megállta, de ennek súlyos következményei lettek. Én is átváltoztam.
Az életem teljesen megváltozott, de Stacey segített nekem, miután megbocsátottam neki, végül is ez csak egy véletlen volt. A szüleim semmit sem sejtettek. Végül ketten elszöktünk Port Angelesbe. Sokáig voltunk együtt, de már kínozott minket a honvágy. Mindkettőnknek nagyon hiányzott a család. Így hát elváltunk egymástól. Ő vissza ment a szüleihez Denaliba. Én, mivel Port Angeles Forks közelében van, ahol a nagymamám él, inkább ide látogattam, megnéztem hogy van nagyi. Most egy ideje itt élek, és megpróbálok beilleszkedni, barátokat szerezni.

Jellem:
Kedves és barátságos embernek ismernek engem. De csak annak néznek, mivel ugyebár nem ember vagyok. Néha nagyon mimóza vagyok, de ha nyomós okom van rá, akkor a sarkamra állok, és megvédem magam. Persze nem fizikailag, utálom az erőszakot, vadászni sem szeretek túlzottan, de hát muszáj. Előző életemben néha úgy éreztem, hogy bizonyos érzéseket előre látok, így vámpírlétembe ezt hoztam magammal képességem gyanánt. Hátulütője, hogy csak saját érzéseimet látom előre, mindazonáltal sokszor igen jó hasznát veszem.

Kinézet:
Igen karcsú lány vagyok, sokan irigyek rám ezért. Hosszú szőke fürtjeim jól illenek aranyszín szemeimhez. 167 cm magas vagyok, ami szerintem jó, mert se túl alacsony, se égimeszelő típus. Általában színes ruhákat hordok, de amikor nagyon rossz a hangulatom, van, hogy ruhatáram elsötétül. Olyankor képes vagyok napokig feketében járni, persze ilyen nem gyakran van, amint kilábalok belőle, rosszul leszek a színek mellőzésétől. Ilyenkor nagyon színes viselettel ellensúlyozom.
Loveday Merryweather
Loveday Merryweather

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Jan. 26.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.